szkolenia

Fit Spine tworzą wyjątkowi specjaliści, którzy swoją wiedzę wykorzystują nie tylko w codziennej pracy z klientami, ale również prowadzą szkolenia ze swoich dziedzin. Obecnie w ofercie studia dostępne są następujące szkolenia:

Masaż Shantala

To specyficzna technika masażu, oparta na delikatnych ruchach i wpływająca pozytywnie na dzieci oraz ich rodziców. Wspomaga rozwój, buduje więź, działa odprężająco, zapewnia spokój i wytchnienie. A to jedynie część zalet masażu Shantala. Technika ta może być stosowana zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Więcej o masażu Shantala przeczytasz tutaj.

W Fit Spine szkolimy rodziców, przygotowując ich do pracy z własnymi dziećmi. Zajęcia odbywają się w kameralnych (4-8 osobowych) grupach, w weekendy (dwa 3-godzinne spotkania). Istnieje również możliwość zorganizowania szkolenia w innych miastach Polski.

Cena szkolenia: 399 zł / osobę

Instruktor: Marcin Warwas

Więcej informacji: +48 723 238 172

Praktyki BASI pilates i szkolenia uzupełniające dla pozostałych instruktorów pilates

W Fit Spine Studio studenci BASI mogą odbyć wymagane przez szkołę praktyki instruktorskie pod okiem dyplomowanych nauczycieli BASI Comprehensive. Z radością i zaangażowaniem pomożemy Ci przygotować się do końcowych egzaminów.

W ramach treningów z nauczycielami nie tylko pracujemy nad ich techniką wykonywania ćwiczeń, ale również dzielimy się doświadczeniem jak uczyć pilatesu innych, jak tworzyć efektywne plany treningowe, czy jak je modyfikować pod kątem specyficznych grup klientów.

Cena indywidualnego treningu: 220 zł /h

Instruktorzy: Magdalena Mendak, Takeshi Watanabe

Więcej informacji: +48 501 691 183