pilates

Po 10 sesjach poczujesz różnicę, po 20 sesjach zobaczysz różnicę, a po 30 będziesz mieć zupełnie nowe ciało.
Joseph Pilates

Pilates to system ćwiczeń nastawiony na naukę świadomości ciała, w szczególności prawidłowego ułożenia kręgosłupa, miednicy i łopatek. W trakcie ćwiczeń istotny jest prawidłowy oddech, a także kolejność angażowania poszczególnych mięśni – najpierw mięśni głębokich, stabilizujących szkielet, a następnie mięśni globalnych odpowiadających za wykonywany ruch. Podczas treningu pracujemy nad stabilizacją, wzmocnieniem, wytrzymałością oraz elastycznością mięśni. Ćwiczenia poprawiają również równowagę, koordynację mięśniową, wysmuklają sylwetkę oraz obniżają stres.

Pilates wykonywany ze zrozumieniem i w odpowiedniej modyfikacji jest bezpieczny dla każdego, zatem również dla osób starszych, kobiet w ciąży czy po urodzeniu dziecka.

Zapraszamy na zajęcia grupowe, indywidualne i w duetach, zarówno w studio, jak i online. Ćwiczenia grupowe w naszym studio wykonywane są na macie, często z wykorzystaniem małych przyrządów, takich jak np. taśmy, małe piłki, ciężarki, magic circle etc. Treningi indywidualne oraz w duetach prowadzone są również na sprzętach pilatesowych: reformerze, cadillacu, wunda chair, ladder barrel i spine correctorze.

Przyjdź i poczuj różnicę!