o nas

Magdalena Mendak

Idąc za fascynacją szeroko pojętym zdrowiem i ludzkim ciałem, po kilkunastu latach pracy w biznesie, wywróciła swoje życie zawodowe do góry nogami i wspólnie z Bartkiem założyła Fit Spine Studio. Wielu twierdzi, że nie mogła podjąć lepszej decyzji.

Dyplomowana instruktorka pilatesu w jednej z najbardziej renomowanych międzynarodowych szkół – Body Arts and Science International (dyplom BASI Comprehensive Pilates Teacher), uczestniczka szkoleń z pracy na sprzętach pilatesowych (w szkole Michaela Kinga). Instruktorka kinezyprofilaktyki – terapii ruchem (absolwentka OM Therapy Fitness School), ekspertka oceny funkcjonalnej FMS (Functional Movement Screen), trenerka BLACKROLL, uczestniczka licznych specjalistycznych szkoleń z pilatesu (m.in. BASI Pilates for Injuries and Pathologies, BASI Pilates through Pregnancy and Beyond).

Pasjonatka zdrowego stylu życia i pracy z ludźmi. O ciele opowiada jak o najciekawszych wyprawach, dzięki czemu treningi z nią stają się początkiem wielkiej przygody z poznawaniem samego siebie. Wierzy, że energia idzie za uwagą, dlatego w swojej pracy dba nie tylko o fizyczną stronę swoich klientów, ale również o ich wspierające myśli. Niektórzy twierdzą, że w oczach ma rentgen… choć nie zostało to jeszcze potwierdzone naukowo.

Kiedy nie pracuje, niestrudzenie zgłębia tajniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Bartłomiej Mendak

Fizjoterapeuta i technik masażysta. Naukę terapeutycznej pracy z ciałem rozpoczął około 1995 r., ucząc się, początkowo hobbistycznie, pierwszych technik masażu. Od 2007 r. masaż i terapię manualną praktykuje zawodowo.

Uczestnik licznych kursów i szkoleń w kraju i za granicą, między innymi: metod szkół polskiej, japońskiej i skandynawskiej terapii manualnej, terapii czaszkowo-krzyżowej, masażu chińskiego Tui Na, masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui, masażu polinezyjskiego Ma Uri, masażu klasycznego, naturoterapii, pinopresury/klawiterapii, terapii wiscelarnej, akupunktury i akupresury.

Współzałożyciel Fit Spine Studio, przez swoich pacjentów często zwany „czarodziejem” ze względu na efekty swojej  pracy. W Fit Spine Studio wykonuje zabiegi terapii manualnej oraz masaże lecznicze i relaksacyjne.

Prywatnie pasjonat filozofii taoistycznej, historii starożytnej,  instruktor walki wręcz, samoobrony i strzelectwa. Pisze też komiksy, ale na razie do szuflady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *